O nas

Kilka słów o firmie

Alulogic Sp. z o.o. jest polskim producentem wysokiej jakości stolarki aluminiowej. Wykonywane przez nas konstrukcje to sprawdzone rozwiązania, oparte na certyfikowanych systemach uznanych marek, jak np. Aluprof czy Ponzio. Produkujemy m. in. okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, pergole i szklane ścianki działowe. Oferujemy także specjalistyczne produkty, jak np.: systemy przeciwpożarowe i oddymiające, okna i drzwi odporne na włamania oraz stolarkę energooszczędną i dedykowaną dla budownictwa pasywnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową.

Co nas wyróżnia

Wysoka jakość oraz sprawdzone i certyfikowane rozwiązania konstrukcyjne

W Alulogic Sp. z o.o. przywiązujemy szczegółową wagę do jakości wykonywanych konstrukcji aluminiowych, ale jednocześnie dbamy, aby proponowane produkty były odpowiednio dobrane do możliwości finansowych naszych klientów.

Potwierdzoną jakość oferowanej przez nas stolarki gwarantuje współpraca z uznanymi dostawcami materiałów. Produkcję opieramy głównie na sprawdzonej technologii i profilach aluminiowych firmy Aluprof.

Podobnie jak w przypadku kształtowników, dbamy również o wysoką jakość szyb zespolonych, w które wyposażamy nasze konstrukcje. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi w tej branży producentami.

Dzięki temu nasi klienci otrzymują finalnie produkty wysokiej jakości, oparte na sprawdzonych i certyfikowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Kompleksowość obsługi – doradztwo, produkcja i montaż

Cechą, która wyróżnia ofertę Alulogic Sp. z o.o., jest kompleksowość obsługi. Oferujemy pełne doradztwo techniczne i produktowe przed przystąpieniem do procesu produkcji. Następnie w krótkich, dogodnych terminach realizujemy zlecenia produkcyjne okien, drzwi oraz innych elementów stolarki. Świadczymy również usługi profesjonalnego montażu zamówionych konstrukcji aluminiowych w uzgodnionym czasie.

Zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Dzięki temu nasi klienci otrzymują sprawną i kompleksową realizację zleceń, od A do Z.

Własny, nowoczesny zakład produkcyjny i doświadczona kadra

Posiadamy własny, nowoczesny oraz w pełni wyposażony zakład produkcyjny, w którym realizujemy indywidualne zamówienia dla firm i instytucji. Wraz z rozwojem naszej działalności jest on na bieżąco rozbudowywany i doposażany o kolejne maszyny i urządzenia.

Pozwala nam to realizować zlecenia produkcyjne w dogodnych i krótkich terminach, dzięki czemu w pełni odpowiadamy na potrzeby naszych klientów.

Ponadto nasza doświadczona kadra pracowników i ekspertów pomaga dobrać optymalne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie konstrukcji aluminiowych, a następnie koordynuje proces produkcji i montażu.

Co możemy Ci zaoferować

Podejmując współpracę z Alulogic Sp. z o.o. zyskujesz kompleksowość obsługi na każdym etapie realizacji zlecenia, a finalnie produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Otrzymasz od nas zamówione elementy stolarki aluminiowej dostosowane optymalnie do Twoich potrzeb, wyprodukowane na indywidualne zlecenie i zamontowane zgodnie z ustaleniami.

Naszym klientom gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo produktowe. Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych, dostosowanych do indywidualnych ich potrzeb, a następnie realizujemy cały proces produkcyjny i usługę montażu.

Oferujemy krótkie, dogodne terminy realizacji zamówień. Realizujemy zlecenia od A do Z:

  • Doradzimy 
  • Wyprodukujemy
  • Zamontujemy

Dowiedz się więcej – zapytaj o produkty Alulogic